Implementace AI do softwaru

Praha / Online

H E L L O !

Ahoj! Jsem Update ChatBot a jsem tu pro vaše dotazy ohledně organizace Update.

O konferenci

Konference o AI v poslední době vyrostly jako houby po dešti, ale tato bude jiná. Vyhneme se totiž veškerému hypu a zaměříme se čistě na praktické scénáře - jak AI reálně využít při vývoji .NET aplikací, jaké služby jsou k dispozici v Microsoft Azure, a jak ze všech dostupných nástrojů poskládat řešení, které vašim uživatelům usnadní život. Na 10 přednáškách, které vás během dvou dní čekají, vystoupí čeští MVP a experti na vývoj v .NETu, kteří vám ukážou praktické příklady zapojení AI do skutečných aplikací. Uvidíte, jak naimplementovat vlastního Copilota, jak prohledávat databáze dokumentů pomocí Azure Congitive Search a vektorových databází, jak orchestrovat složitější workflow konverzací pomocí Semantic Kernelu, a mnoho dalšího.

Uvidíte, jak naimplementovat vlastního Copilota, jak prohledávat databáze dokumentů pomocí Azure Congitive Search a vektorových databází, jak orchestrovat složitější workflow konverzací pomocí Semantic Kernelu, a mnoho dalšího.

Hybridní konference

Update Days: Implement AI se bude konat v budově Comfort Hotel Prague City East na adrese: Bečvářova 14, Praha – Strašnice.

Konferenci můžete sledovat také online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Interaktivní live-stream

Během přednášek můžete pokládat své dotazy. Na konci každé z nich je vyhrazený čas na zodpovězení těch nejzajímavějších. Na zbývající dotazy pak přednášející odpoví prostřednictvím diskuzní zóny.

FULL HD
1920x1080px
Diskuze
s přednášejícím
Mobil, tablet
nebo desktop

Záznamy přednášek

Po skončení konference budou všem účastníkům (se vstupenkami Regular Ticket i Online Ticket) k dispozici záznamy přednášek prostřednictvím portálu Update Now po neomezeně dlouhou dobu.

K dispozici ihned po konferenci
Neomezená dostupnost záznamů

Přednášející a program konference

Užijte si dvoudenní konferenci provázenou současnými experty na programování pomocí AI!

Tomáš Herceg

Tomáš Herceg

CEO at RIGANTI, Author of DotVVM
Rishabh Misra

Rishabh Misra

Senior ML Engineer at Attentive
Jigyasa Grover

Jigyasa Grover

Data Scientist & ML Engineer, Google Developer Expert
Dino Esposito

Dino Esposito

Digital strategist, software architect, trainer & technical writer

Vstupenky a registrace

Vstupenky a registrace jsou v prodeji do začátku konference. Vybrat si můžete mezi osobní účastí v místě konání konference nebo online sledováním live-streamu všech přednášek prostřednictvím portálu Update Now.

Další informace o vstupenkách a možnostech platby najdete na stránce Vstupenky.