Vstupenky

Update Days: Implement AI je dvoudenní hybridní konference, která se bude konat Sledovat ji můžete přímo v místě konání v Paze nebo online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

2 dny konference networking diskuzní zóna live-stream záznamy přednášek

Varianty registrací

Onsite Tickets

Vstupenka pro osobní účast na oba dny konference Update Days: Implement AI. Tento typ vstupenky nezahrnuje online sledování live-streamu všech přednášek, zahrnuje pouze záznamy přednášek dostupné po skončení konference.

01
Early Bird do 16. února od 1. srpna Vyprodáno
7 970 bez DPH
02
Regular do 5. dubna od 17. února Vyprodáno

Standardní verze vstupenky s osobní účastí pro 1 účastníka.

9 900 bez DPH

Online Tickets

Tato varianta vstupenky dovoluje online sledování live-streamu všech přednášek Update Days: Implement AI bez osobní účasti na akci.

03
On-line Individual do 5. dubna od 1. července Vyprodáno

This type of registration is intended only for watching the live stream of sessions from the event for 1 attendee.

5 300 bez DPH
04
Online Team do 5. dubna od 1. července Vyprodáno

This type of registration is intended only for watching the live stream of sessions from the event, for up to 4 attendees.

15 900 bez DPH

Máte zájem o individuální nabídku?

Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

Storno podmínky

Vstupenku na konferenci je možné stornovat nebo bezplatně převést na jinou osobu. Při stornování vstupenky v termínu dřívějším než 30 dnů do konference je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny vstupenky, při stornování měně než 30 dnů do konference je pak již 100% z ceny vstupenky.